New York, NY (16. dubna 2021) – Privé Revaux, cenově dostupná značka brýlí pro celebrity, společně s GrandVision, světovým lídrem v oblasti brýlí, oznamují rozšíření distribuce značky do 7 nových zemí po celé Evropě, přičemž další bude nadcházející partnerství v České republice. Společnost GrandOptical, která zastupuje značku GrandVisionl v ČR, uvádí na trh značku Privé Revaux prostřednictvím exkluzivního partnerství v jejich prodejnách.

„Jsme velmi rádi, že můžeme rozšířit naše trendy brýle za dostupné ceny po celé Evropě,“ řekl David Schottenstein, zakladatel a generální ředitel společnosti Privé Revaux. “Naším cílem je poskytovat absolutně nejlepší kvalitu, služby a ceny pro globální trh s brýlemi a díky partnerství GrandVision to děláme právě my.”

GrandOptical a Privé Revaux zahájí partnerství s kolekcí slunečních brýlí značky jaro / léto 2021 a prominentní kampaní #REFRAMEYOURSELF. Hvězdou kampaně je spoluzakladatelka Privé Revaux, americká herečka a zpěvačka Hailee Steinfeld, a ukazuje, že s cenově dostupnými a módními brýlemi se nikdy nemusíte spokojit s jediným vzhledem nebo stylem. Sortiment bude doplněn výběrem nejprodávanějších slunečních stylů, což evropským nakupujícím poskytne 20 různých obrouček, které si mohou kombinovat do jejich každodenního šatníku. Každý design Privé Revaux je vyroben z prvotřídních materiálů včetně acetátu a patentované lehké, ale odolné kovové slitiny s polarizovanými čočkami se 100% ochranou UVA / UVB od 2.090 Kč za pár. Celá kolekce bude k dispozici od 4. května po celé České Republice.

Značku Privé Revaux postavil elitní tým se společnou vášní pro styl a kvalitu, včetně podnikatele Davida Schottensteina, vizionářů celebrit Jamieho Foxxe, Hailee Steinfeldové a Ashley Bensonové, stejně jako kreativních ředitelů Roba Zangardiho a Mariel Haennové. Díky svým vysoce kvalitním a dostupným slunečním brýlím, brýlím proti modrému světlu a brýlím na čtení se značka rychle stala lídrem v oboru.

O ZNAČCE PRIVÉ REVAUX

Společnost Privé Revaux založili hollywoodské hvězy hitters Jamie Foxx, Ashley Benson a Hailee Steinfeld spolu s podnikatelem Davidem Schottensteinem a kreativními řediteli Robem Zangardim a Mariel Haenn s cílem nabourat  trh s brýlemi jako dodavatel kvalitního zboží za velkou hodnotu . Značka je postavena na sdílené vášni pro styl a kvalitu s vírou, že designérské brýle by neměly být luxusem vyhrazeným jen pro pár vyvolených. Značka je neustále v čele designu, inovací a řemeslného zpracování. Společnost Privé Revaux v krátké době rozšířila nabídku svých produktů z tradičních slunečních brýlí na vysoce kvalitní, zábavné a módní brýle na čtení, brýle proti modrému světlu, doplňky, několik designových kolekcí celebrit a dioptrické brýle. Další informace najdete na eu.priverevaux.com

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.