Umělci z celého světa se semkli a vytvořili novodobé umělecké hnutí. Pomáhat bude talentovaným umělcům i charitativním organizacím.  

Přestáváte se orientovat ve světě sociálních médií přehlcených obsahem a ovládaných algoritmy a reklamou? Chybí vám prostor pro mladé talenty čekající na objevení? Postrádáte příležitosti pro začínající, ale i etablované tvůrce a jejich fanoušky? Pak je tady i pro vás CrowningArts, svět nekonečných možností a příležitostí.

Aby mohlo umění žít, potřebuje být vidět. A tak se před časem několik tvůrců zamyslelo, jak tomu v dnešní době pomoci. Co přesně dnes oni sami i jejich kolegové ze všech žánrů a uměleckých kategorií skutečně potřebují. Jak zajistit, aby mohli prezentovat a rozvíjet svůj talent, navazovat cíleně spolupráce, získávat užitečné kontakty, uznání i příjem. Klíčem se stalo umělecké hnutí, které producent Petr Jákl nazývá bez nadsázky novodobým.

„Myšlenka stávající situaci změnit a vytvořit funkční, čitelnou a spravedlivou networkingovou platformu, mě nadchla. V průběhu intenzivní práce jsem pochopil, jak obrovské možnosti v sobě projekt CrowningArts skrývá,“  říká producent.  Do realizace uměleckého hnutí  CrowningArts se vrhl před dvěma lety bez váhání a brzy se k němu přidaly další známé tváře. Například herečka Hana Vagnerová, herec Hynek Čermák, fotograf Jan Saudek, saxofonista Felix Slováček, bavič  Jakub Kohák, zpěváci David Kraus, Ben Cristovao a Lucie Vondráčková, modelka Kateřina Sokolová i hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý a plno dalších. Umělci pro umělce tak začali vytvářet globální sociální síť.

Kreativita a talent umělců rozhodně nezůstanou bez povšimnutí. 

Umění z celého světa se tady potkává na jednom místě. V digitálním prostoru, který je galerií, hudebním i tanečním pódiem, kinem, knihovnou, přehlídkovým molem, tím vším najednou. Dá se v něm prezentovat, objevovat, dosahovat vysněných cílů.

Uživatelsky je CrowningArts jednoduchý: založíte si zdarma svůj jedinečný profil a pak už sdílíte, propagujete, lajkujete, komentujete, prodáváte, nakupujete, ucházíte se o spolupráce, podporujte ostatní. Jedinou hranicí je téma umění. Prostor tu přitom mají všechny jeho kategorie – hudba, film, literatura, výtvarné umění, performance, design, fotografie, móda, viral art a body art. Na CrowningArts pohodlně cestujete celým světem s pomocí chytrých filtrů, díky kterým snadno objevíte to, co potřebujete. Každý umělec tady může vyšplhat až na vrchol, na který uvidí všichni, kdo se zrovna na síť přihlásí. Stačí jedním klikem požádat odbornou porotu složenou z úspěšných profesionálů o hodnocení svého vybraného díla a tím se automaticky zařadíte do světového žebříčku ArtChart.  Z Čech budou takzvané „ korunky” udílet kromě výše jmenovaných celebrit dalších více než dvě stě osobností.

CrowningArts bude pomáhat talentovaným umělcům získat finanční prostředky cestou nejrůznějších sbírek a fondů. Jako společensky odpovědná platforma má ovšem ještě vyšší cíle. Chce podporovat charitativní organizace a znevýhodněné komunity, prostřednictvím vlastního sofistikovaného charitativního systému. A co je důležité – na CrowningArts vás nebudou rušit žádné reklamy – pro ty tady není místo.

„Absence reklamy je to, co nás odlišuje od jiných sociálních sítí. CrowningArts jsme postavili tak, aby ji do budoucna mohla vlastnit přímo globální komunita umělců a vytvořili společně s uživateli prostor, který nemůže být nikým ovlivňován a kde budou diskutovat nebo dělat business. Umělci na celém světě si takový prostor zaslouží a věřím, že se jim bude líbit. Osobně nemusím člověka hodnotit podle toho, jestli je malý, velký, ošklivý nebo hezký, pro mne je důležitá práce. Hrozně mě baví to, že na síti nacházím věci, ke kterým bych se za normálních okolností nedostal, třeba od sochařů, malířů… V této oblasti je podle mne CrowningArts zrovna velice důležitá, zvlášť pro lidi, které to zajímá. A co na ni budu dávat já? Tak já moc nemaluju, mám raději psaní scénářů nebo režírování, tak bych mohl do placu hodit něco kolem filmu,“ říká s úsměvem producent, který má na kontě velkolepý film Žižka. A také produkování zahraničních filmů s herci jako jsou Rober DeNiro, Al Pachino, John Malkovich, Pierce Brosnan či Samuel L. Jackson. Právě v prolnutí těchto aktivit s CrowningArts a v globálním propojení umělců vidí Petr Jákl velký potenciál.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.