Lucie a Jiří Šlégrovi si k desetiletému výročí společného života nadělili syna. Těhotenství i porod se podařilo naší nejvnadnější vítězce soutěže krásy z roku 2005 utajit především díky karanténě. Dnes je vytouženému synkovi pět měsíců a šťastní rodiče se rozhodli ho konečně ukázat světu.

Lucie má z prvního vztahu dva syny, dvanáctiletého Richarda a čtrnáctiletého Roberta, Jiří má už jednadvacetiletou dceru Jessicu. Po dítěti, které by mělo jejich geny, toužili už dlouho. A ani se tím nijak netajili. Chlapeček, kterému dali jméno Ron, se narodil v květnu v porodnici v Ústí nad Labem a cesta na svět mu trvala jedenáct hodin. Lucie Šlégrová, rozená Králová, se tak stala trojnásobnou maminkou tří synů.

Poprvé, jen tak ve třech, bez starších chlapců, vyrazili manželé na víkend poznat jiný kraj než ten podkrkonošský, kde se před pěti lety usadili a postavili si tady dům. “Je nám tam moc hezky, už proto, že milujeme přírodu a rádi chodíme na procházky. Rádi ale také cestujeme, a nejraději po Čechách. Když jsem narazila na internetu na luxusní srub Líny na Kokořínsku, který sliboval klid, soukromí, wellness vyžití a hlavně tu přírodu, vzali jsme Roníka, kočár a nosítko a vyrazili na jeho první dovolenou,” vypráví Lucie.

A jestli si přála po dvou chlapcích holčičku? “Všichni se na mě dívají lítostivě, že je to zase kluk, ale já jsem na kluky zvyklá. I moji synové chtěli brášku a byla jsem si jistá, že Roníček k nám tak přirozeně zapadne. Mimochodem ho přijali skvěle. Jsou bezvadní, jsem příjemně překvapená,“ říká trojnásobná maminka. A že má jako starší bráškové jméno začínající písmenem R? „To je náhoda, nám se jméno Ron líbilo s Jirkou už dlouho. Přemýšleli jsme také o Josefovi. Tak se jmenoval tatínek manžela, který loni zemřel a vnoučka se nedočkal. Ale nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme Roníka nechali druhým jménem pokřtít Josef,” vysvětluje Lucie.

V osmatřiceti letech se sexy kráska stala potřetí maminkou a moc si toho váží. “Co si budeme povídat, s Jirkou jsme oba ve věku, kdy to nemuselo vůbec vyjít. A když se to povedlo, bylo nám úplně jedno, co to bude. Mimochodem, manžel si na kluka nevěřil, byl přesvědčený, že po první dceři to bude zase holka. Já jsem ale nějak vycítila, že to bude chlapeček. A jsem za něho šťastná. Nikdo na mne nemusí lítostivě koukat, že jsem chudák, když mám třetího syna,” ujišťuje se smíchem.

Roník je celý táta. Ve chvíli, kdy se narodil a vážil čtyři kila, viděl v něm bývalý slavný hokejista, který příští rok oslaví padesátiny, okamžitě svého nástupce. “Byl velký a Jirka to komentoval slovy: vidíš ta ramena? On má křídla!” vzpomíná na okamžiky po porodu Lucie.  Jestli půjde ve stopách táty, je předčasné odhadovat. Že mu ale jednou Jirka Šlégr brusle obuje, je víc než jisté. “Chceme především, aby z něho vyrostl slušný člověk. Nějaký sport určitě dělat bude, ale jaký, odkdy a jestli na profesionální úrovni, bude záležet jen na něm. Svoje první brusle jsem obul v pěti letech, člověk to ale nemá uspěchat. Děcka si mají především hrát. Uvidíme, jestli ho hokej chytne. Věřím, že jo,” uzavírá šťastný otec.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.