Není žádným tajemstvím, že Captain Candy se vymyká všem tradičním konceptům obchodů se sladkostmi a vládne několika NEJ… Je designový, zábavný, prémiový a kosmopolitní. Aktuálně je také jedinečný. Na svých pobočkách totiž tato fantastická rodinná značka, která vznikla v Čechách před sedmi lety, uvádí expozici čtyř mistrovských děl z bonbonů. Kampaň s obrazy pod názvem „Sladká mistrovská díla“, je k vidění pouze ve čtyřech originálních obchodech Captain Candy.

Podobná kampaň probíhá poprvé v historii a je to jedinečný počin. Něco podobného tady zkrátka ještě nebylo. Turisté, kteří zavítají do Prahy, a samozřejmě také široká veřejnost, se tak může znovu přesvědčit o tom, že originální prodejny Captain Candy jsou v našem hlavním městě pouze čtyři. K jedinečnému počinu, se kterým se váže celá kampaň, patří také ojedinělé vánoční balení Mini mistrovských děl, které se budou v prodejnách nabízet.

Captain Candy je …

… designový. Pohádkově zdobený interiér inspirovaný palubou pirátské lodi je doslova nepřehlédnutelný a sotva vstoupíte do dveří, ocitnete se mimo čas a prostor, na místě, kde lidem záleží na tom, abyste vám bylo dobře. Ať už za sebou máte náročný den, nebo máte jen tak chuť vybočit ze všední reality plné jednání a tvrdé práce…

… zábavný. Nákup samotný je jako hra. Candies můžete z otevřených sudů nabírat celými hrstmi, nebo si soustředěně vybírat kousek po kousku.  Můžete se vrátit do dětství a marnivě mlsat nebo si distingovaně hledat mezi nepřebernými druhy candies ty své, oblíbené. V každém případě není kam spěchat: čas na lodích Captain Candy přece plyne úplně jinak.

… prémiový. Ať už milujete sladké, kyselé, čokoládové nebo snad karamelové candies, potěší vás jejich prémiová kvalita. Suroviny i výrobce vybírali majitelé firmy opravdu pečlivě! Své dodavatele hledal Captain Candy po celé Evropě pět let, než se podařilo najít takové, kteří by odpovídali těm nejvyšším nárokům na kvalitu i vzhled. Jen plná, poctivá chuť.

… kosmopolitní. Své dobré jméno má Captain Candy už také ve světě. Jeho designové obchody najdete v chorvatském Dubrovníku nebo italských Benátkách a všude se těší skvělé pověsti. U nás v Praze, se do nich můžete podívat hned na čtyřech adresách: Melantrichova 11, Uhelný trh 6, Na Příkopě 10 a Karlova 7. Prožít si kousek svého sladkého dobrodružství můžete pak v pohodě i cestou z práce – otevřeno mají až do pozdních nočních hodin. A když budou chtít děti nakupovat a mlsat s vámi? Nechte se čas od času přemluvit. V obchodech Captain Candy je snadno naučíte, že správné je dopřát si jen to nejlepší.

Více na www.captain-candy.cz, kde si mimo jiné můžete candies také objednat on-line. Ať už podle svého, nebo v hotových balíčcích (zabalených ve stylových pirátských truhlách), které se mohou stát také skvělým dárkem pro přátele.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.