Konečně před živým publikem. Ke své profesi se po pauze, způsobené pandemií, vrací známá raperka Sharlota. Nadaná zpěvačka má za sebou první vystoupení po roce. Svůj návrat na pódia se rozhodla pojmout netradičně, a to na charitativní akci pro podporu malého chlapce, kterým je dvanáctiletý Jiřík Ullmann z České Lípy, jehož by jakákoli finanční pomoc mohla opět postavit na nohy.

 

„Myslím, že každá charitativní akce je pro mě spontánní. Musím mít nějaký impulz, proč vlastně mám dojet a proč mám věc podpořit. Když jsem slyšela příběh malého Jiříka, tak jsem si rovnou řekla, proč ne,“ svěřila se Sharlota, která byla ráda, že konečně vystoupí před publikem. „Bylo to moje první vystoupení po roce, a ještě pro charitativní účely. Když mohu pomoct a je to v mých silách, tak dorazím kamkoli,“prozradila raperka.

Ta na charitativním odpolední nejen vystupovala. Také se pustila do sázení lípy, a to spolu s hokejistou Dominikem Haškem a organizátorem akce Karlem Divišem. „Těšila jsem se nejen na koncert, ale také na lidi a publikum,“svěřila se potetovaná kráska, která za poslední rok rozhodně nezahálela.

„Snažila jsem se zaměstnat čímkoli jiném, kromě hudby, kterou jsem nemohla tvořit. Natáčela jsem film, dělala jsem na vlastní kolekci peněženek a teď po roce budu vydávat svojí celoevropskou kolekci oblečení,“ prozradila Sharlota, která na akci jako vždy zářila. Na sebe si sexy brunetka oblékla fosforový komplet, díky kterému byla nepřehlédnutelná.

 

Příběh malého Jiříka

Charitativní akce Karlova lípa naděje měla za úkol pomoci malému Jiříkovi a jeho rodičům, kteří nevzdávají boj s těžkou nemocí, jež jim přišla do cesty. 

Jiřík se narodil řed dvanácti lety v České Lípě jako zdravé miminko. Ve čtyřech měsících mu byla diagnostikována vzácná porucha hyperinzulinismus. Opakované hypoglykemie měly za následek těžké poškození mozku a Jiříkovi hrozilo, že nebude nikdy chodit a bude mentálně retardovaný. Rodiče Jana a Jiří Ullmannovi to nevzdali a za pomoci Vojtovy metody, Bobatovy metody, ale i díky návštěvám odborných lékařů se v synových pěti letech dočkali obratu. Jiřík byl takřka na úrovni svých vrstevníků. Objev Therasuit therapie byl pro jeho rodiče další nadějí. Je ovšem finančně náročná a není hrazená pojišťovnou. V osmi letech se u Jiříka objevila epilepsie a rázem byl osmiletým miminem s plenami bez emocí a radosti ze života. Rodiče opět nabrali sílu a rehabilitacemi a alternativními způsoby léčby dosáhli takového zvratu, že se Jiřík mohl v roce 2019 zúčastnit závodu Spartan race kids speciál a získal svoji první medaili. A pak přišla karanténa a covid-19. Celá rodina si jím prošla, a přestože měl Jiřík lehký průběh, v jeho zdravotním i psychickém stavu nastal zvrat. Momentálně je z něho opět dvanáctileté miminko s plenami. Boj za jeho smysluplný a plnohodnotný život je opět na začátku.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.