Valentýnská růžová vína, která potěší více než puget růží

Svátek všech zamilovaných se už blíží a tak není vůbec na škodu být 14.2. připraven a mít dárky, pro ty na kterým nám záleží nejvíce, už nachystané. Ovšem, ne tak ledajaké. Výběrem kvalitního, lahodného růžového vína totiž nikdy neuděláte krok vedle a potěšíte jím jak přítelkyni, přítele tak i nejlepší kamarádku nebo maminku. Na Valentýna se totiž slaví láska ve všech svých podobách.

Ať už na svátky Sv. Valentýna nahlížíte jakkoliv, jedno byste měli vědět. Když váš protějšek říká, že nic na svátek všech zamilovaných nechce, je to past. Proto je vždy lepší být připraven a 14. února mít připraven stylový, a přesto velmi praktický dárek, ať už máte v plánu obdarovat od své lásky života až po tchýni. Jak již titulek napovídá, vhodným darem bude kvalitní růžové víno, ovšem ne ledajaké. Zde se vyplatí zaměřit se na kvalitu a hledat něco speciálního. A když použijeme termín speciální, znáte vulkanická vína?

“Vína WILOMENNA si zaslouží jen ty nejlepší hrozny. Proto jsme si k pěstování révy zvolili jedinečné místo Blšanský Chlum s výjimečným sopečným podložím, které odkazuje k dobám, kdy zde zasadil révu samotný Karel IV ”, představuje značku její spolumajitelka Kateřina Mikulíková. Právě ve svátek všech zamilovaných sama vinařka doporučuje podarovat druhé, nebo si otevřít doma růžové. Které odrůdy vinařka doporučuje?

Mystery rosé

suché

2019

Mysticky tmavě růžové cuvée se základem Pinot Noir oslní aromatem jahodového džemu. Lehkost a hravost mu dodávají tóny bobulového ovoce a hebká kyselinka v závěru.

197 Kč

Modrý Portugal rosé polosuché 2021

Lehoučké, přímé víno s harmonickým zbytkovým cukrem a s pikantní kyselinkou v závěru. Příjemně osvěží teplé dny i večery nejen minimalistickou chutí, ale i barvou šípkové růže.

197 Kč

Svatovavřinecké rosé polosuché 2021

Exkluzivní vulkanické rosé z našich 60letých keřů. Okouzlí vás vůní a chutí čerstvých jahod s borůvkami a svěží růžovou barvou.

207 Kč

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.