Možná na invazivní procedury krásy ještě není čas, anebo si mezi nimi chcete navíc dopřávat nadstandardní péči. V obou případech byste měly vědět o exkluzivním klinickém beauty konceptu, který si oblíbily náročné ženy v Monaku a nedávno dorazil i do Čech. Reneve jsou nejmodernější přístroje na světě, které se v rukou estetických dermatologů mění v kouzelnou hůlku, a také kosmetické produkty, s jejichž pomocí dokážete dělat zázraky samy.

 

Čtyřicet let. Tak dlouho se věnuje výzkumu krásy a tvorbě inovativních technologií a kosmetické péče značka Reneve. Na začátku měla podobu italských lázní, v nichž se spojily homeopatie a estetická medicína, dnes je výsledkem spolupráce špičkových vědců, lékařů a přírody. Ti všichni společně vytvářejí jedinečný klinický beauty koncept, který dokonale naplňuje nároky současného životního stylu – všichni chceme být v každém věku zdraví a krásní, na těle i na duši. Že je Reneve nebývale efektivní dokazuje mimo jiné úspěch v Monaku, kde společnost nyní sídlí. Tamní ženy vyhledávají jen to nejlepší – je jakousi zárukou, že to, co si oblíbí tyto moderní princezny, bude milovat celý svět.

“Současným trendem a cestou k nejlepším výsledkům je cílená kombinace procedur estetické dermatologie a domácí kosmetické péče. Právě to Reneve nabízí, na naprosto špičkové úrovni. S jejich revolučními neinvazivními a miniinvazivními přístroji umíme rychle a efektivně dosáhnout dlouhodobých výsledků, ať už se jedná o omlazení kůže, vyhlazení vrásek, formování těla nebo odstranění akné či různých jiných defektů. Ošetření jsou šetrná a bezbolestná, což je další důvod, proč se pro ně rozhodnout. Klientky pak můžou dobrou kondici pokožky udržovat pomocí unikátních kosmetických produktů, které jim vybereme na míru.” říká Adél Voráčková z ABClinic Art & Beauty, nedávno otevřené kliniky estetické medicíny, která se podařilo dovézt Reneve koncept exkluzivně do Čech.

Jaké Reneve menu ABClinic nabízí? Přístroj Plasmatec, který pracuje na principu frakční plazmy, pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu a elastinu a stimuluje látkovou výměnu buněk. Je skvělým pomocníkem při úpravě očních víček a očního okolí, zesvětlení pigmentových skvrn, řešení vrásek, kontur rtů, jizev, strií a řady dalších problémů. Revitex je skvělou volbou, pokud toužíte po pevnějších konturách tváře, krku a dekoltu, lepší elasticitě kůže nebo byste rády zatočily s dvojitou bradou. Tato technologie kombinuje energii mikroskopicky zaměřeného ultrazvuku s účinky vysokofrekvenčního záření a podporuje tvorbu kolagenu. Oxyage poskytne vaší pokožce okysličení a novou energii. Kombinuje přitom čtyři technologie: oxyporační systém, který má anti-aging a revitalizační účinky, mesoporaci, jež stejně jako mezoterapie dokáže doručit aktivní látky hluboko do tkání, ale bezbolestně, speciální mesomasáž a kryo-elektroforézu, která pomocí mikroproudů dostává aktivní látky speciální kryokosmetiky, kam je potřeba. Na celulitidu a tukové polštářky jsou pak vynikajícími specialisty přístroje Acryos Lipotouch.

Pokud o sebe chcete pečovat stejnou luxusní kosmetikou jako návštěvníci vyhlášených knížecích lázní Thermes Marins Monte-Carlo, v ABClinic vám doporučí optimální řadu Reneve Monaco a konkrétní produkty právě pro vaši pleť. Všechny jsou vyvinuté na základě nejnovějších vědeckých poznatků a technologií a za použití účinných pokladů přírody. Na suchou stárnoucí pleť je zaměřená hydratační řada HYDRALIFT, mastné a problematické pleti navrací čistotu a rovnováhu DERMOPURE, efektivní regeneraci a výživu zajišťuje P-COMFORT, prvotřídním bojovníkem proti vráskám je MYOLISS a králem anti-age péče pak řada NOAGE. Kosmetika Reneve Monaco zahrnuje denní a noční krémy, séra, peelingy a masky, přičemž všechny produkty jsou unikátní a ve správném mixu vám skutečně dokážou splnit nejeden princeznovský sen.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.