Q-Rune: klíč, který neztratíte

Vyměňte zvonkové tablo za digitální zvonek nové generace.
Propojí vás s příchozími osobami a nabídne řadu užitečných funkcí.

 

Nevrtáte do zdí, neinstalujete novou kabeláž, neutrácíte horentní sumy, a přesto využíváte všech služeb moderních přístupových či zabezpečovacích systémů. Stačí mobilním zařízením načíst QR kód a v zobrazeném digitálním zvonkovém tablu vybrat, koho chcete kontaktovat. Jednoduché, efektivní a uživatelsky příjemné.

Po aktivaci se příjemci komunikace ozve „zvonek“ prostřednictvím jednoduché aplikace v mobilním zařízení. Jako u většiny moderních systémů, i zde je podporována hlasová i video komunikace.


„Jako řada našich řešení, i Q-Rune je vyvíjen za účelem usnadnění a zkvalitnění každodenního života lidí pomocí technologií. Na základě léty prověřené technologie QR kódů jsme vymysleli systém, který dokáže velmi efektivně nahradit klasické zvonky, a navíc umožní uživateli využívat řadu dalších moderních funkcí. Nezaleží na současné infrastruktuře objektu, instalovat lze kdekoliv“, říká Vladimír Mařík mladší, ředitel Business divize české společnosti CertiCon, která Q-Rune vyvinula.

Se systémem Q-Rune dokážete nejen nahradit klasický zvonek, ale také jej můžete integrovat do řady běžně dostupných dveřních systémů a používat ho místo klíče, čipu nebo magnetické vstupní karty. A to navíc i vzdáleně, což je užitečné zejména v případě, kdy potřebujete osobu stojící u dveří nebo brány vpustit, ale nejste přítomni v objektu.

Možnosti Q-Rune systému zahrnují i velmi moderní funkce. Vjezdové brány lze například otevírat přímo ze zabudovaného displeje vozidla díky podpoře systémů Android Auto a Apple Car. Přes systém můžete rovněž rozesílat důležité zprávy vlastníkům a nájemníkům objektu. V kombinaci s detektorem nedovřených dveří můžete být informováni o nezabezpečeném vchodu apod.

Vaše data v bezpečí

Veškerá komunikace je naprosto anonymní. Spojení není vázáno na konkrétní telefonní číslo ani žádné jiné údaje z mobilního zařízení.

Technologie šetrná k přírodě

Q-Rune nevyžaduje napájení. Jedná se o velmi ekologické řešení, které navíc funguje i při výpadku elektřiny v objektu.

Více na: www.q-rune.com

O tvůrcích: CertiCon a.s. je česká technologická společnost, která od roku 1996 vyvíjí inovativní IT řešení v oblasti software a hardware. Klientům poskytuje komplexní servis zahrnující koncept, vývoj, poradenství a podporu řešení či produktů šitých na míru jejich potřebám. Při vývoji inovací a řešení se spoléhá nejen na vlastní oddělení aplikovaného výzkumu, ale rovněž aktivně spolupracuje s mnoha českými i světovými výzkumnými institucemi. I proto CertiCon realizuje IT projekty v řadě segmentů a odvětví, z nichž jsou nejvýznamnějšími průmyslová výroba a zdravotnictví. Dlouholeté zkušenosti z těchto technologicky náročných oblastí jsou garancí vysoké kvality a ověřených postupů při vývoji dalších řešení a produktů. Společnost CertiCon je hrdým průkopníkem iniciativy Průmysl 4.0 v České republice a promítá její principy i do svých řešení.

www.certicon.cz

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.