Jestli někdo neplánuje dovolenou, pak je to Lucie Zedníčková. Sice by na ni ráda jela, ale stále pochybuje o tom, že se po pandemii vrátí vše do starých kolejí. 

Na léto zatím nic nechystáme. Na dovolenou určitě chceme, ale kdy na ni pojedeme a kam to bude, necháváme otevřené. Pořád mám pocit, že se může všechno ještě změnit, tak vyčkáváme,“ říká herečka, kterou jsme  v doprovodu šestnáctileté Amélie potkali na výstavě Body Worlds na brněnském Výstavišti. Máma s dcerou se doslechly, že už 18. července se unikátní výstava o lidském těle vrátí zpátky do Německa, tak ji rychle vyrazily shlédnout.

Výstava byla úžasná, ale bylo to hlavně díky skvělému komentáři paní Havelkové z pořadatelské agentury. Kdybych tam šla jen tak a četla si popisky, je to polovina zážitku. Celá výstava je ale skvěle koncipovaná a její celistvost a celková myšlenka je dokonale propracovaná. Vidět více než sto padesát exponátů, které prezentují jednotlivé orgány, tělní systém i lidské tělo v pohybu, je fakt zážitek,“ libuje si Zedníčková.

Dcera Amálka, která jde z role do role, byla z výstavy nadšená podobně, jako její maminka a určitě by ji z jednoduchého důvodu doporučila nejen svým vrstevníkům. „Nějaké věci si jednoduše neumíme představit, pokud zrovna nejsme studenti medicíny. Vidět všechny ty průřezy a postavy třeba se svaly nebo nervy, bylo pro laika, jako jsem já, naprosto skvělý,“ rozjímá Amálka.

Na rozdíl od maminky má léto nalajnované: natáčení nových projektů, schůzky s kamarády i koňské tábory.  „Jsem ráda, že mi letos na koně vyjdou alespoň dva týdny, i když jsem chtěla tři. Plány mi ale naruší natáčení, ale to mi zase tak nevadí, moc mne baví učit se od těch skvělých lidí.  Na koni mne zase učí Ondra Kraus a musím říct, že tahle část léta je moje nejoblíbenější,“ říká Amélie Pokorná. Mámu Lucii ovšem čekají dva týdny utrpení. „Mám o ni strach, ale to mám pořád, takže na to spíš nemyslím. Jinak bych se zbláznila,“ uzavírá herečka.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.