Herečka Ivana Jirešová a zpěvačka Marta Jandová se potkali na prodejně s paddleboardy, kde vybírali svého nového společníka na léto. Obě musí hodně trénovat, protože je čeká společný závod v rámci Prague Paddle Festu. Už v září změří své síla s ostatními členy závodu.

„Ve čtyřech na jednom prkně, to bude výzva, ale určitě hodně legrace. Nejen se udržet, ale i závod dojet. Asi nebude moc času společně trénovat, ale je to závod, který je spíš pro zábavu a důležité je se zúčastnit. Těším se, bude to určitě zážitek. Myslím, že se hodně zasmějeme,“ říká Ivana Jirešová.

A jaké má Ivana plány na léto?„Ještě není rozhodnuto, ale vyrazím do Chorvatska nebo do Řecka. Tak vybírám paddleboard na cestu. Má 13 kilo a je skladné do batohu, takže ho dám jako druhé zavazadlo do letadla. Taky mám v plánu vyrazit na Lipno, takže když práce a počasí dovolí, budu trávit léto na vodě. Taky jezdím za svou druhou rodinou do Liberce, miluju tam ty výšlapy a túry. Je to taková moje už pravidelná štace,“ říká Ivana Jirešová.

„Jógu na paddleboardu úplně neumím, ale ráda trénuju hodinku na rychlost a na sílu, na zpevnění břicha, rukou…pak jsem si našla místo, kde byl klid a sedla jsem si do lotosového sedu, meditovala jsem a byla jsem chvílí v klidu, a pak zase cesta zpátky,“ dodává oblíbená herečka, kterou znáte s televizních seriálů, ale hraje také v divadle Palace.

Prague Paddle Fest proběhne  25. a 26. září v Praze na Vltavě, jeho součástí bude druhý ročník EuroTour. Přihlásit se ale mohou i rodinné nebo vícečlenné týmy. Stejně tak se složila posádka v hlavní roli s Martou Jandovou a Ivanou Jirešovou. Společně se dvěma dalšíma pojedou na jednom prkně krátký závod.

„Zkusila bych i ten rodinný, s Maruškou a manželem,“ sdělila zpěvačka Marta Jandová. „Pořizujeme paddleboady i kajak. Máme to kousek k rybníku od nás, asi 300 metrů, takže léto na vodě je naše. Sejdeme se s přáteli a užíváme si to společně s našima dětmi,“ dodává Marta Jandová. „Pracovně chodím každý den do rádia, chystám novou desku, a ve volném čase jsem s rodinou. Našla jsem si ale další zálibu. Vloni jsem měla půjčenou Vespu, tak byla skvělá. A teď se mi stalo, že jsem našla v potoce starou babetu. Tak jsem jí vytáhla a nechala opravit v Římanech. Už mám nakoupený barvy. Těším se, až jí postříkám a vytuním. Tak třeba až někdy uvidíte barevnou babetu a někoho s paddleboardem v ruce, tak víte, že jsem to já,“ směje se Marta Jandová.

 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.