Legendární světová kapela Alphaville dorazí v listopadu do Prahy. Pražská Lucerna se už 16. listopadu rozezní dvouhodinovým, velkolepým koncertem, na kterém zazní největší hity kapely, například Forever Young. A co víc, se svými idoly se můžete potkat tváří v tvář! Vedle klasické vstupenky na koncert je tu také vstupenka Meet & Greet, která vám otevře dveře do zákulisí pražské Lucerny.

Německá kapela Alphaville sice zažila své největší úspěchy hlavně na začátku své kariéry, i v současnosti je tu ale stále s námi. Formace, v níž nyní působí ze zakládajících členů pouze zpěvák Marian Gold, míří do pražské Lucerny.

Alphaville je německá skupina z města Münster, která vznikla v roce 1982. Jméno si skupina zvolila podle Francouzského filmu Alphaville z roku 1965. Zakládající členové Marian Gold, Bernhard Lloyd a Frank Mertens původně experimentovali s jevištním projevem, od roku 1984 se přiklonili k bezproblémovému popu. Od klávesového zvuku se na desce Prostitute posunuli do rockovější polohy. Před poněkud „dancefloorovým“ albem Salvation opustil skupinu Ricky Echolette. Skupinu proslavily písně Big In JapanForever Young nebo Sounds Like a Melody.

16.11.2022 Lucerna Velký Sál, 20:00

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.