Modelka a ředitelka Nadačního fondu Veronika Kašáková nafotila společně s dětmi z dětských domovů sérii nádherných atmosférických fotografií. Šikovný fotograf Ondřej Košík mistrně zachytil Veroniku s dětmi v různých momentech štěstí a radosti. Focení se uskutečnilo pro katalogy oblíbené švédské přírodní kosmetiky Oriflame, která nadační fond Veroniky podporuje již třetím rokem. „S Ondrou jsem fotila poprvé asi před čtyřmi roky, pracuji s ním moc ráda. Myslím, že mě má dokonale v oku. Jsem tu sama za sebe, ne za modelku, a myslím, že mě vidí tak, jak se sama cítím,“ prozradila půvabná, čerstvě zasnoubená Veronika Kašáková. „Ano, jsem zasnoubená. Tak nějak niterně jsem věřila, že tento okamžik někdy nastane, a když se tak stalo, ptala jsem se přítele čtyřikrát, jestli si ze mě dělá legraci,“ směje se krásná blondýnka. „Když jsem pak viděla ten prstýnek, uvěřila jsem a plakala štěstím. Bylo to nádherné, bylo to naše,“ vypráví ještě plná dojmů Veronika Kašáková. „Ještě nevíme kdy, třeba to nebude ani, jak se říká, do roka a do dne, zatím si to užíváme tak, jak to je“ dodává šťastně.

Focení trvalo půl dne a děti si to náramně užívaly. „S dětmi se fotím moc ráda, byl to krásný pohodový den, skvělá atmosféra, děti se bavily a byly naprosto skvělé,“ říká Veronika Kašáková. „Děti dorazily i s tetami z domovů, které se o ně starají, věřím, že i pro ně to byl hezký zážitek a užily si to s námi tak, jako my s nimi,“ komentuje průběh focení úspěšná modelka.

A jak se připravuje na Vánoce? „Vánoce mám moc ráda, každý rok kolem dvacátého se sejdeme u nás, něco navařím já, něco donesou ostatní, sejde se nás opravdu velký počet, protože se scházíme nejen jako rodina, přátelé, ale i tety z domovů, je nás dost, tak jim vždycky říkám, ať si donesou i příbory, protože jich tolik doma nemám,“ směje se krásná Veronika. „Vánoce jsou pro mě o zážitcích, dětem samozřejmě dáváme dárky, hračky, ale toho materiálna je kolem nás dost, co je vzácné a pro mě luxus, to je čas, kterého je málo a ten se snažíme najít si pro ty, které máme rádi a společně si ho vychutnat. Letos asi poprvé neodjedeme přes svátky někam do tepla, ale budeme tady s rodinou, i na to se těšíme.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.