Sympatický herec Saša Rašilov je trojnásobným tatínkem.  Se svou bývalou ženou Vandou Hybnerovou má dvě dcery, třetí Marušku, kterou má se svou ženou Lídou, nám ukázal na akci Johnsons v pražské Artiséme zahradě. Saša Rašilov by se rozšíření rodiny nebránil. „Nebránil bych se další holčičce nebo holčičkám, nebo i synovi, ale to spíš záleží na mojí manželce. Důležité je, aby vše proběhlo jak má, co se těhotenství a porodu týká, já bych se dalším dětem nebránil,“ usmívá se charismatický herec. „Bydlíme s mou ženou v domě se zahradou, kde bydlí i můj brácha se svou rodinou, máme bezvadné sousedy s dětmi, navštěvují nás a pořád máme kolem sebe kupu dětí. Nejvytíženější jsem, když se starám jenom o Marušku a ona vyžaduje pozornost. Zatímco když jí přijdou kámoši, stačí se jen občas podívat, jestli ty dětí nemizí v korunách stromů nebo neplavou přes Vltavu,“ směje se Rašilov.

Akci s představením novinek Johnsons se změněným obsahem si nenechala ujít ani čerstvá maminka Henrieta Hornáčková, která je mnohem krásnější než před mateřstvím. „Užíváme si, náročné to je, ale partner mi pomáhá. Musím říct, že je fajn si i takhle odskočit a na chvíli se věnovat jiné práci než mateřství, ačkoli je to jedna z nejkrásnějších věcí, co mě kdy potkala. Nejkrásnější je samozřejmě, když spinká, to se nemůže člověk vynadívat,“ vypráví o svém čerstvě narozeném dítěti Henrieta Hornáčková.

Iveta Vítová dorazila v doprovodu dcerky Anetky. „Počasí nám vyšlo, je tu nádherně. S Anetkou spolu trávíme čas moc rády, snažím se jí věnovat co to jen jde, teď mě čeká náročné léto po pracovní stránce. Odchází nám dvě moderátorky, kolegyně, z důvodu těhotenství a to Petra Svoboda a Renata Czadernová, takže teď budu asi furt jen v práci,“ směje se Iveta, zatímco vystřihuje a lepí s dcerkou na worskhopu zvířátka.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.