O víkendu se v pražské restauraci Perte  bojovalo o korunku a titul Miss Junior. V pořadí již 21.ročník oblíbené soutěže krásy Miss Junior proběhl v krásné atmosféře. Odborná porota, kterou vybrala a dala dohromady patronka soutěže Miluška Bittnerová, se skládala ze známých osobností různých profesí. Zodpovědně se tak své úlohy porotce ujala herečka Michaela Kuklová, modelka Vlaďka Erbová, zpěvák Julián Záhorovský, novinář a novopečený starosta Řeporyjí Pavel Novotný a v neposlední řadě moderátor hlavních zpráv  TV Prima Matěj Misař. Finalistky prošly několika disciplínami – promenáda v plavkách, volná disciplína, při které dívky improvizovaly a předváděly, co umí a čím se ve volném čase zabývají. Viděli jsme tak nejrůznější směs tanců, hru na klavír či kytaru, zpěv, ale i kurzy sebeobrany nebo stand up vystoupení. Vítězkou se nakonec stala osmnáctiletá dívka z Olomouce Karolína Šmelková. Další vítězkou a to titulu Miss Junior Internet se stala o rok starší Tereza Krečmerová, která bydlí ve Studénce.

„Miss Junior je jediná normální soutěž krásy, co znám. Letos má skvělou vítězku, která byla i mou favoritkou! Mimochodem vítězku vybírala jediná, skutečně odborná porota z celebrit, které tomu rozumí. Zatímco jinde chodí do porot celebrity, co o to neví nic. Skvělý ročník to byl,“ komentuje finále Miss Junior porotce Pavel Novotný.

„Karolína Šmelková, která dnes zvítězila, od začátku patřila k favoritkám. Přirozená, krásná, charismatická,“ chválí vítězku herečka Miluše Bittnerová. „Pobavila mě otázka Pavla Novotného na několik soutěžících, kdy se ptal, chceš být raději slavná a chudá nebo neznámá a bohatá?“ směje se oblíbená herečka, přezdívaná česká Marilyn. „Odpovědi se různily. My s Vlaďkou Erbovou jsme se shodly, že neznámá a bohatá je super kombinace,“ vyprávěla dále Miluše Bittnerová.

Z jiného úhlu pohledu to viděla princezna Jasněnka populární herečka Michaela Kuklová. „Moje favoritka vypadala jako mladší kopie Pavlíny Němcové, bohužel ale nevyhrála. Měla v zájmu jazyky, i cestování, což je s miss v souladu,“ vypráví sympatická herečka. „Vítězce samozřejmě gratuluji a ostatním holkám bych vzkázala, že jsou všechny krásné a půvabné a přeji jim, ať si jdou za svými sny,“ přeje dívkám Michaela Kuklová. Herečka Vánoce oslaví tradičně jako každý rok s rodinou. „Jen se nám Štědrý den posune s ohledem na mého syna, který je letos u svého táty, takže společně to oslavíme o den později. Už zdobíme vánoční stromeček, abychom si ho déle užili, a chystám se péct cukroví,“ říká Kuklová.

Svátky s rodinou a se svým partnerem stráví Vlaďka Erbová v Brně. „Vánoce nejsou jen o mé rodině, výzdobu, pečení, dárky, řeším až později, teď mě čekají totiž výjezdy na onkologii za dětmi v rámci aktivit mojí nadace,“ svěřila se modelka Vlaďka Erbová. „Z vítězky mám radost, je krásná a přirozená, byla jednou z mých favoritek. Jen bych všem holkám pro další ročníky přála, aby se zbytečně nesnažily přeskočit svůj věk a byly více dívčí,“ radí krásným soutěžícím krásná tmavovláska. „Jinak se těším, že si jako každý rok na Vánoce vypnu telefon, budu koukat na všechny pohádky a sním všechno dobré, co doma najdu. Takže přiberu vždycky +2-3 kila, ale neřeším to,“.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.