Talentovaný zpěvák a frontman kapely Perutě Milan Peroutka je na roztrhání. Jde z muzikálu do muzikálu, čekají ho sólová vystoupení, natáčení i vánoční koncert s kapelou. Na vánočním setkání v bistru Provocateur se posadil jako král na ledový trůn a obklopil se krásnými ženami. Po jeho boku tak stanula nádherná Eva Burešová, modelka Tereza Budková, pěvecké kolegyně Anička Slováčková, Bára Vaculíková a Mariana Prachařová. Momentálně exceluje v roli prince v muzikálu Tři oříšky pro Popelku. „Moje srdcová záležitost je černobílá Popelka s Evou Hruškovou, ale mám rád i tu s Libuškou Šafránkovou. Hrajeme i dvě představení denně, a musím říct, že mě to baví, je to pro mě relax. Vždycky jsem si chtěl zahrát v pohádce,“ říká Milan Peroutka. A jaká je jeho další meta? „Už v mládí jsem si oblíbil film Psycho a objevil jsem seriál Bates Motel, znám to celé dost důkladně a moje přání je, dostat nějakou takovou roli, někoho psychicky narušeného,“ směje se expert na Normana Batese charismatický Milan Peroutka.

Stále nezadaná, krásná Mariana Prachařová zatím moc dárků nemá. „Dotočila jsem písničku, ta vyjde po Novém roce,“ říká Mariana. „Vánoce jsem ještě nestihla řešit,“ směje se půvabná blondýnka. „Čeká mě představení s Igorem Chmelou a dělám zákulisí Stardance do poloviny prosince, takže trochu nic jiného nestíhám,“ dodává. „Ještě jsem si vymyslela, že budu mít svoje trička, takže práce je dost,“ prozradila své plány dcera Dany Batulkové. „Dárků moc nemám, ale po víkendu jedu do Drážďan, takže na to nejvíc spoléhám.

Na akci do bistra Provocateur dorazila i nádherná Eva Burešová. „Plně se věnuji činohře, režíruje ji Ondra Sokol, jmenuje se to Sopranistky a je to o šesti holkách, je to velmi zábavná činohra, jsou tam tedy i písničky, ale po dlouhé době můžu hluboce přemýšlet nad svou rolí a to mě baví,“ vypráví o nové roli Eva Burešová. „Bádat a přemýšlet o tom, proč a jak to řekla, to mě baví,“ svěřila se Eva. Eva Burešová se na akci potkala s čertem, který se ochomítal u ledového trůnu před bistrem Provocateur. „Musím říct, že z dětství na to nemám dobré vzpomínky a nejsem toho moc příznivcem. Svého syna toho ušetřím,“ usmívá se krásná Eva. Eva Burešová nám připomíná známou herečku z Úpířích deníků Ninu Dobrev. „Ano, pár lidí už mi to řeklo, to je ta z úpířích deníků, že?“ A co by si Eva přála k Vánocům? „Já jsem spokojená, já mám vše, co je pro mě důležité. Ale třeba dobré avokádo, to miluju, a je to oříšek sehnat ho dobré,“ směje se talentovaná herečka a zpěvačka.

Dcera Petry Černocké zpěvačka Bára Vaculíková nedávno vydala desku Automatka, a tak ji můžete ve společnosti vidět častěji. Oblékla se do svůdného pánského stylu, a kdyby si vzala rohy, byla by z ní zatraceně sexy čertice. Na akci se seznámila s Marianou Prachařovou a Milanem Peroutkou. „Dárky mám takový ty náhodný, jako když jdeš kolem a koupíš to a řekneš si, jo, to se bude někomu hodit, a pak to ten Ježíšek nějak rozdistribuje. Moje dítě mělo letos jednoznačně jedno jediný přání, chce si zažít mořskou pannu, plavací ploutev do bazénu, takže si myslím, že jí Ježíšek přání splní a vyzkouší si to,“ směje se sympatická Bára.

Ledový trůn přilákal i Aničku Slováčkovou. „Ráda bych se posadila na trůn jako královna, ale zatím se mi to v žádné roli nepoštěstilo. Jednou bych ho ale chtěla zakomponovat do nějakého klipu obdobně jako třeba Beyoncé,“ svěřila se Anička Slováčková. „Před Vánoci vydáváme s kapelou song, není přímo vánoční, ale doufám, že se bude líbit,“ říká Anička. „Dárky už mám vyřešené od září. Vždycky to tak dělám a jsem potom happy, že mi odpadnou stresy a můžu si to užívat,“ prozradila Anička, jak vyzrála nad vánočními nákupy.

Tematicky se kolem všech točil zvědavý čert, který obhlížel, koho si asi odnese v pytli do pekla. „Mě ne, já jsem byla hodná,“ brání se jedna z našich nejkrásnějších modelek Tereza Budková. Terezce to jako vždy moc slušelo a předvedla své krásné štíhlé nohy v přiléhavých kraťáskách. „Připadala jsem si jako ledová královna. Mám tyhle věci moc ráda, vždycky třeba na horách lezu do iglú a mám ráda i ty jeskyně s ledovýma sochama třeba, takže na trůně se mi sedělo výborně. Navíc si člověk může připadat jako v oblíbeném seriálu Hra o trůny,“ směje se nádherná modelka. „Jako malá jsem se čerta bála a fakt jsem si říkala, že bych třeba tohle a tamto dělat něměla, ale pak už jsem byla větší a věděla jsem, že jsou to převlečený lidi. Trauma z toho žádné nemám,“ dodává Tereza Budková. „Dárky už nějaké mám, ale ještě sháním,“ prozradila Tereza, kterou vánoční nákupy na rozdíl od Aničky Slováčkové ještě čekají.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.