Herečka Lucie Zedníčková se svou dcerou Amálkou strávila víkend v Budapešti. V proslulém lázeňském městě nezapomněli navštívit lázně.

„Výlet do Budapeště jsme si s Amálkou plánovaly už delší dobu, je to krásné historické město, které nás lákalo svou atmosférou i proslulým lázeňstvím. Máme za sebou krásnou procházku, počasí nám relativně přeje, bála jsem se, že bude větší zima,“ směje se půvabná herečka Lucie Zedníčková. „Stihli jsme se ohřát v sauně a schladit se v bazénu, procházku parkem i večeři, a pak nás čeká Snow show Slavy Polunina, na kterou se moc těšíme. Poprvé jsem o Slavovi slyšela překvapivě díky designu a architektuře. Zařizujeme si domeček u Prahy, který jsme si koupili a teprve nedávno jsme se do něho přestěhovali. Hledala jsem inspiraci a a na jednom designovém webu jsem narazila na unikátní rezidenci La moulin Jaune klauna Slavy Polunina. Když jsem pak zjistila, že tu má show, byla jsem zvědavá,“ dodává Lucie Zedníčková.

Holky vyrazily na večeři do restaurace s krásným výhledem a pak už se vydali na setkání se světoznámým klaunem Slávou Poluninem, který se chystá se svou Snow show do Prahy na jaře příštího roku. Seznámení Lucie a Slávy proběhlo ve velmi milé a humorné atmosféře, Sláva v sobě nezapřel klaunovské srdce a dokonce přišla řeč i na společné známé, Sláva totiž velmi dobře zná Bolka Polívku, který se přátelí s Lucčiným tátou Pavlem Zedníčkem.

„Jsem šťastná, že jsme si udělaly s mamkou výlet, cestuju ráda a Budapešť pro mě byla vždycky přitažlivým městem,“ říká Amálka Pokorná, kterou můžete vidět třeba v seriálu Krejzovi televize Prima. „Vše, co dělám, mě baví a dělám to s láskou,“ dodává. Amálka je talentované a moc milé usměvavé děvče, které je radost potkat. Repertoár jejích aktivit je široký, věnuje se herectví, škole, tanci i zpěvu a nebojí se zkusit další věci. A jaké jsou první dojmy ze show? „Překvapilo mě, kolik interaktivních prvků v show bylo, myslím, že je to hezký zážitek, navíc se můžete zapojit a užít si to i aktivně, nejen jako divák,“ vypráví o představení.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.