Herečka Denisa Nesvačilová, kterou můžete znát třeba z kriminální série Labyrint, právě dotáčí nový film Přes prsty. Společně s Petrou Hřebíčkovou zde ztvárňují dvojici reprezentantek v beachvolejbalu.

„Bohužel se nesehnali doublérky, které by nám byly podobné, takže jsme s Petrou poctivě trénovaly. Petra se naučila skvělý smeče i s prohnutím do luku a já jsem zase pilovala ty svoje věci,“ vypráví o novém filmu nadšeně půvabná zrzka. „Díky našemu trenérovi a taky dobrému střihu, to snad klapne a bude to vypadat, že to opravdu umíme,“ směje se Denisa. Dále nám prozradila, že s přítelem dávají dohromady chatu, kde jim zpestřuje život kuna. „Zdědila jsem chatu po dědečkovi, od jeho smrti tam ale nikdo nebyl. Je to už osm let a nastěhovala se nám tam kuna, která toho dost zničila. Zkoušeli jsme kde co, abychom ji vyhnali, ale ani tygří hovno nepomohlo.  Jinak nás tam čeká spoustu práce, musíme tam udělat novou střechu, podlahy, stropy jsou zničené, zahrada je potřeba vyrovnat,“ říká Denisa. Denisu jsme potkali na tiskovce nového drinku Kingswood Whisper, což je spojení oblíbeného cideru s irskou whiskey Tullamore.  Ukázala nám svoje tetování stromu, které vypadá velmi podobně jako logo Kingswood. Nechala si ho udělat kvůli této akci? „Dobrá náhoda, že? Tenhle strom mi malovali do filmu a koukám, že dnes se to tematicky hodí,“ říká Denisa. „Jen jak mi to kvůli natáčení často malovali a přemalovávali, tak to teď nejde moc dolů. Asi počkám, až opadají listy, popraskají větve a pak se to snad už smeje a budu mít nohu zase jako z alabastru,“ vtipkuje Denisa. S Denisou Nesvačilovou je radost se potkat, je velmi zábavná a vtipná, v její společnosti se rozhodně nudit nebudete. Na večírku se potkala také se svým hereckým kolegou Petrem Vondráčkem.

 

Petr Vondráček dorazil po boku kamarádky a celou akci si náramně užil. Společně s Denisou si vyzkoušeli přípravu drinků, takže teď můžou oslňovat svoje přátele. „Mám před touto profesí hluboký respekt,“ říká Petr Vondráček. „Být deset dvanáct hodin na nohou, lítat v jednom kole od stolu ke stolu a potkávat se někdy i třeba s nepříjemnými hosty, to musí být náročné, mají můj obdiv,“ dodává sympatický zpěvák a herec. „Dotočil jsem dva filmy, jeden je z prostředí takového šíleného městečka a druhý je o jedné šílené rodině,“ směje se Petr. A koho tam hraje? „No, já hraju jen samé svůdníky nebo gynekology, to má k sobě velice blízko,“ směje se. Pracovně slaví úspěchy, jde z role do role, patří k obsazovaným hercům a k tomu se stále věnuje zpívání, hraje v muzikálu Trhák a stále vystupuje se svou kapelou Lokomotiva, se kterou příští rok oslaví dvacetpět let. „Chystáme nové album, k našemu výročí, což bude příští rok. Takže fanoušci se mají, doufám, nač těšit,“ prozradil záměry kapely Petr Vondráček.

 

Na večírku nechyběla ani úřadující Miss Lea Šteflíčková, které to vždycky sluší. I ona si zkusila práci za barem a přípravu drinku si pochvalovala. „Škoda, že to nebylo i se shakerem, to bych si taky chtěla vyzkoušet, ale i tak musím říct, že mě to baví,“ směje se krásná Lea.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat pro více informací o našich službách.